قانون

قوانین یا کامل نیستند یا کامل اجرا نمی شوند. باید برای کوچکترین توهین- تحقیر- تمسخر و در یک کلام هر گونه برخورد منفی کلامی مجازاتی از لحاظ قانونی باشد.

چرا در جامعه ما تهدید کردن جرم محسوب نمی شه!؟ باید کسی را که تهدید می کنه حداقل به اندازه نصف وقتی که قراره تهدیدش رو عملی کنه مجازاتش کرد.

خدایا! ای همه خوبی و پاکی! روزی را برسان که جوامع آنقدر پیشرفت کنند که همه دروغ گفتن- دزدی کردن و توهین کردن را از خرافات قرن بیست و یکم بدانند! روزی که دنیا آنقدر پیشرفت کنه که تملق به بالادست جرم محسوب شه و باید بابتش تاوان داد.

یا صاحب علم! روزی را برسان که علم و تکنولوژی آنقدر پیشرفت کنه که هر کس حتی اگر در خلوت خودش جرمی مرتکب بشه خود به خود آزار آن جرم به صورت عکس العمل به او باز گردانده بشه.

یا رحیم! روزی را برسان که جنایت یعنی کارهای بهتر انجام ندادن! 

یا صاحب جمال! روزی را برسان که فرهنگ لغت انسانها تنها دو ورقش کلمات زشت و منفی آن هم برای فهم متون تاریخی باشد و بقیه ورقها کلماتی باشد زیبا- خوب و عالمانه!

/ 5 نظر / 27 بازدید
پرستو

الهی آمین.. این نوع دعا کردن که خواستن خوبی هاست بیشتر ب برآورده شدن نزدیکه. [گل][مغرور]

مازیار

یا رحیم! روزی را برسان که جنایت یعنی کارهای بهتر انجام ندادن! ------------------------------------------------------------------------- آمین[گل]

مازیار

شب قدر، فصل نزول انوار رحماني بر بوستان جانهاي روحاني است. *** شب قدر، آبستن سپيده فلاح و رستگاري انسانهاي دل سپرده به مهر مهربانترين مهربانان است. *** شب قدر، شب حضور روح و ملايك در محضر امام زمان (عج) است. *** شب قدر، شبي است كه در عرصه آن انسان، ره صد ساله را يك شبه طي مي كند. *** شب قدر، حاوي نهر نوري است كه در زلال پر بركت آن جان مؤمنان از گناه تطهير مي شود. *** شب قدر، طلايه دار فلاح و رستگاري عارفان عاشق و عاشقان بيدل در بين شبهاي سال است. *** شب قدر، آواي ايمان را در گوش جان مؤمنان به غيب نجوا مي كند. *** شب قدر، شب شناخت قدر خويش است!